Obličejová

Radiofrekvence na obličej je výborným pomocníkem pro odstranění obličejových vrásek a obnovení tvorby kolagenu, který je potřebný pro mladistvý vzhled pleti.

Zaručuje bezbolestné řešení problému s rychlým výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje kolagenová vlákna, která vyplní „mezírky” jež vzniknou po vypnutí pokožky a trvale tak pomáhají odstranit jednotlivé nerovnosti pokožky.

Radiofrekvence je jednou z nejstarších metod používaných v estetické medicíně. Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky.

Indikace

  • Vyhlazení vrásek, vypnutí pleti, odstranění dvojité brady, vypnutí dekoltu a vypínáním podkoží.

Radiofrekvenční ošetření – aplikace

  • Obličej, krk, dekolt.

Radiofrekvence znovu aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken

V mládí má pleť dostatek kolagenových vláken. S přibývajícím věkem se však elasticita pleti snižuje a kolagenová vlákna se snižují, což má za následek nerovnost pleti a tvorbu postupných drobných prohlubenin neboli vrásek. Kolagen, který se podílí na tvorbě vrásek je možno stimulovat pomocí působení tepla a mikroproudů. Ty kolagenová vlákna pomáhají regenerovat a působí na jejich množství, kdy jejich počet násobí až desetinásobně.

Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji či dekoltu – toto představuje okamžitý efekt ošetření – v následujících dnech dochází k obnově vláken – obnova kolagenových vláken je dlouhodobý proces trvající cca 3 týdny.

Rizika a kontraindikace

  • Těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně.