Olos GLYCO PROGRAM

Intenzivní regenerační kůra s bohatým obsahem “kyseliny glykolové“, vyhlazuje pokožku a stimuluje obnovu buněk.  Nejmodernější biologicky nezávadné přípravky, které obnovují pokožku a vyhlazují pleťové defekty.

Nová řada moderních přípravků, za jejichž prokazatelnými účinky stojí kyselina glykolová, extrakt s obsahem lykopenu a komplex sacharidů. Vzhledem k obsaženým antioxidantům a ochranným biologicky aktivním složkám působí pokožka regenerovaným dojmem, nabývá na zářivosti, výraznosti a jemnosti.

“Glyco Program” je aktivní ošetření, které napomáhá stimulovat přirozené regenerační mechanismy pokožky a obnovovat vitalitu pleti. Doporučuje se jej pravidelně využívat, kdykoli je pokožka asfyktická (tj.”dusí se”), zesílená, bezvýrazná a unavená, např. při přechodu mezi jednotlivými ročními obdobími, při působení stresu, výskytu vrásek, dyschromii (nežádoucím zbarvení kůže) a výskytu skvrn.

Kyselina glykolová vyhlazuje, hydratuje a vyplňuje kůži přes exfoliaci povrchové vrstvy. Stimuluje buněčný metabolismus, zpomaluje proces stárnutí.

Lykopen (Lyc-0-Mate) ™ Patentovaná formule lykopenu ™, získaného z geneticky nemodifikovaných rajčat obsahuje takové důležité prvky jako tokofenoly, fitosteroidy a karotenoidy. Je jedním z nejsilnějších karotenoidů-antioxidantů. Pomáhá zabránit oxidaci buněk a tvorbě volných radikálů. Chrání kůži před fotoagingem (stárnutím pleti).

Směs sacharidů, pracuje jako “hydromagnet” – reguluje a zadržuje vodu na povrchu kůže (40%). Zvyšuje toleranci pokožky a chrání ji před podrážděním a projevem suchosti (v posledním testu osob na 68,9%).

GLYCO PROGRAM