Olos BIO STAMINALIA

Nabízí se nám řada přípravků s tzv. aktivátorem mládí, v níž jsou obsaženy rostlinné kmenové buňky z jablka. Kmenové buňky z jablka jsou neobyčejně účinné buňky, které jsou schopny se samy rozmnožovat a měnit se na další typy nových a vitálních buněk.

Vzhledem ke svým výjimečným reprodukčním vlastnostem se kmenové buňky získané ze zvláštního druhu jablka vyznačují regeneračními účinky na kmenové buňky pokožky, které se postupem času již nejsou schopny rozmnožovat. Jsou tedy zárukou mladšího vzhledu pokožky.

Při klinických testech se prokázala schopnost kmenových buněk zpomalovat proces stárnutí pleti a bránit oxidaci způsobené UV paprsky, a tak uchovávat vitalitu buněčné tkáně pokožky.

“Donor kyslíku” stimuluje regenerační procesy, protože výrazně podporuje buněčné dýchání. Po použití má pokožka zdravý a zářivý vzhled.

Cíl ošetření spočívá ve zpomalení projevů stárnutí pokožky a uchování vitality kožních kmenových buněk. Jde o přípravky s obsahem biologicky aktivních složek k obnově mladistvého vzhledu, svěžesti a vitality pokožky.

BIO STAMINALIA