Kosmetika OLOS

KRÁSA V HARMONII S PŘÍRODOU
OLOS znamená v řečtině celek, globální, kompletní. Je to celistvé pojetí péče a čerpání energie z přírodních zdrojů. Holistický pohled vidí člověka jako jeden celek s přírodou. Má za to, že tělo i duše, krása a well-being je nedílnou a nedělitelnou součástí celku.

OLOS – je blaho pro tělo a smysly.
Procedury jsou založené na přírodních produktech, jako je dýně, mořský plankton, mořské řasy, lesní ovoce a rýže. Ideální je při každém ošetření obličeje a masáže těla spolupracovat s muzikoterapii, aromaterapii a colourterapií. 

OLOS je velká moudrost, složená ze znalostí a intuice.
Je to poznání tajemství přírody a schopnost přeměnit tyto poznatky do kosmetiky, která je prospěšná a účinná pro pokožku. 

HODNOTY OLOS:

Přírodní efektivita:
– vysoká koncentrace přírodních extraktů
– účinné látky se vyznačují certifikovanými obsahem aktivních molekul
– emulze rostlinného původu jsou přátelské k pokožce
– látky jsou získávané z obnovitelných zdrojů a biologicky odbouratelné

Celková bezpečnost pro pokožku:
– neobsahují žádné látky z geneticky modifikovaných organismů
– dermatologické testy jsou prováděné v certifikovaných univerzitních laboratořích
– nejsou testovány na zvířatech
– přísné mikrobiologické testy zaručují jejich čistotu 

KOSMETIKA OLOS

Kosmetika OLOS a DIBI jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Složení výrobků DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumů v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu.Kosmetika OLOS a DIBI jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Složení výrobků DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumů v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu.Kosmetika OLOS a DIBI jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Složení výrobků DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumů v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu.