Kosmetika DIBI

KOSMETIKA DIBI

Kosmetika DIBI

Kosmetika DIBI

PŘICHÁZÍ DIBI MILANO

JISTOTA SKUTEČNÝCH VÝSLEDKŮ

Čisté suroviny, přísné vědecké kontroly, in-hloubkové efektivity testů, mimořádné výsledky.

To jsou vlastnosti výrobků Dibi, které zahrnují řady kosmetických přípravků pro tělo a obličej, vyvinuté pro použití v salonech, nebo pro domácí použití v závislosti denní potřeby Vaší pleti.

Nabízí širokou škálu výrobků, které jsou vždy inovativní a příjemné na dotek. Čistící mléka, krémy, emulze, gely, fluida, séra, prášky, krémy, masky, krémy a zábaly jsou výsledkem intenzivní a nepřetržité práce v laboratořích Dibi, kde se neustále pracuje na pokročilých výzkumných metodách používaných k zajištění spolehlivých, viditelných a okamžitých výsledků.

DIBI KOSMETICKÉ PŘÍPRAVKY

odpovídají přísným mezinárodním normám a jsou testovány na kožní klinice University of Pavia, aby zajistily nejvyšší kvalitu a výjimečnou spolehlivost. Všechny výrobky Dibi jsou hypoalergenní, neobsahují látky škodlivé pro životní prostředí a nejsou testovány na zvířatech.V kosmetických salonech využívajících přípravky značky Dibi se Vám nabízí neobyčejně exkluzivní možnost ošetření pleti a pokožky těla, s níž si přijdou na své všichni, kdo touží po pěkném vzhledu a pocitu dobré pohody. Výsledky jsou patrné na první pohled a lze je prokázat.

DOKONALÁ KVALITA

Veškeré výrobky a postupy společnosti jsou v souladu s ustanoveními normy ISO 9001 Quality System; dotyčnou certifikaci jsme získali v roce 1998.

VÝZKUM A VÝVOJ

Chemičtí, farmaceutičtí a kosmetičtí pracovníci oddělení kosmetických přípravků neustále sledují nejnovější poznatky z oblasti biologicky aktivních složek a výrobních technik, a tak vznikají, z hlediska účinnosti a struktury, ty nejmodernější přípravky. Účinnost a dráždivost jednotlivých výrobků (senzitivita uživatelů) je vždy předmětem výzkumu významných univerzitních institucí a nezávislých externích laboratoří.

ÚČINNOST

Dokonalá péče, která uspokojí veškeré potřeby klientů a nabízí zaručené, viditelné a vědecky podložené výsledky. Výrobky, postupy v rámci ošetření a vybavení se testují ve výzkumných institucích, v nichž se klinicky prokazuje jejich účinnost.

Kosmetika DIBI a OLOS jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Složení výrobků DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumů v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu.

Vesmír krásy se 7 hvězdičkami.Budoucnost profesionální estetiky se 7 hlavními hodnotami.

* VĚDECKÁ METODA
* VÝZKUM A VÝVOJ
* POKROČILÉ TECHNOLOGIE
* VÝKONNÉ PRODUKTY
* OŠETŘENÍ NA MÍRU
* CERTIFIKOVANÉ VÝSLEDKY
* NÁSLEDNÁ VZDĚLÁVÁNÍ

Kosmetika DIBI

Kosmetika DIBI

Kosmetika DIBI a OLOS jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Složení výrobků kosmetika DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumů v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu. Kosmetika DIBI je ta pravá pro Vás.Kosmetika DIBI a OLOS jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Složení výrobků DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií a výzkumů v kosmetice a garantují jejich nejvyšší kvalitu. Kosmetika DIBI je ta pravá pro Vás.Kosmetika DIBI a OLOS jsou světoznámými značkami používanými v profesionálních institutech krásy, Wellness a SPA po celém světě. Kosmetika DIBI a OLOS je výsledkem nejnovějších technologií kosmetika DIBI