Fotoepilace (IPL)

Trvalá epilace IPL přístrojem E-light

Ošetření nejmodernější a nejúčinnější technologií profesionálním přístrojem E-light kombinující výhody IPL (intenzivní pulzní světlo)  a  RF (radiofrekvence), včetně chlazení a eliminuje jejich nedostatky.

Ošetření přístrojem E-light ve srovnání s IPL, výsledky jsou rychlejší, efektivnější, bez vedlejších účinků po ošetření. Splňuje nejmodernější požadavky na ošetření všech věkových kategorií. Široký rozsah ošetření, vysoký efekt a vysoká bezpečnost.

Epilace se špičkovým, profesionálním přístrojem E-light, je velmi dobře snesitelná, protože ošetřované místo je přístrojem aktivně ochlazováno, což způsobuje, že zásah pocítíte jako malé štípnutí nebo pocit tepla.

RF funkce pomáhá pleti absorbovat více energie, léčba  E-light je mnohem bezpečnější než pouze IPL přístrojem. E-light působí 15 mm do hloubky, oproti 4 mm IPL. Zasažené chloupky vypadají až po několika dnech.

Na ošetřovaném místě ovšem dorůstají další chloupky, které se nacházejí v okamžiku aplikace v klidové fázi, a proto se prozatím nedají odstranit. Jakmile přejdou do růstové fáze, přichází další ošetření. Podle místa odstraňování a množství chloupků se doporučují v průměru 4 až 6 ošetření někdy i 8 sezení s odstupem 4 – 6 týdnů.  Aplikace přístrojem E-light je šetrná a nijak nebrání v běžných aktivitách.

Po dobu 4 týdnů před každým ošeření není vhodné se opalovat na slunci a v soláriu, nepoužívat samoopalovací krémy. Není vhodné před ošetřením odstraňovat chloupky voskem, strojkem nebo jinými přípravky, vytrhávat chloupky.   Chloupky lze jen holit žiletkou a v době ošetření by měly dosahovat velikosti minimálně 0,5 mm. Takto ošetřené chloupky jsou trvale odstraněny, protože byly zničeny kmenové buňky kořínků, z nichž už nemohou vyrůstat chloupky nové.

Ošetřeny mohou být ženy i muži.

Nejčastěji ošetřované partie jsou: horní ret, brada, tváře, obličej, podpaží, předloktí, ruce, třísla, intimní partie kompletně-pouze ženy, lýtka, stehna, nohy kompletně, ramena, záda, prsa, břicho.

Ošetření je bezbolestné. Hlavice přístroje obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit.

Ošetření je účinné díky unikátním technologickým parametrům a chladícímu mechanismu mohou být efektivně a bezbolestně ošetřeny všechny typy kůže, většina typů chloupků a různá místa těla. Po absolvování několika, pro výsledný efekt nutných ošetření, jsou chloupky trvale odstraněny, protože byly zničeny kmenové buňky kořínků, z nichž už nemohou vyrůst žádné chloupky. Z důvodů hormonálních změn (těhotenství, menopauza, hormonální porucha) v organismu během života se může stát, že chloupky opět narostou. Jedná se většinou jen o jednu generaci chloupků ve velmi malém množství. To vyřeší ve většině případů jedno ošetření. Pokud zákazník i po třetím ošetření stále pozoruje růst chloupků a je trochu zoufalý, že finančně náročné ošetření u něj bylo méně účinné, je nutné nastavení individuálního řešení pro zajištění spokojení každého zákazníka.

Co dělat po ošetření IPL?

Ihned po výkonu se lze věnovat běžným aktivitám. Kůže v ošetřované oblasti může zarudnout, může být citlivá na dotyk nebo lehce oteklá, což lze tlumit přikládáním studených obkladů.  Reakce je individuální a obvykle vymizí do 2 dnů. Někdy dojde při léčbě IPL k vzniku drobných hematomů, což je způsobeno poškozením drobných cévek, většinou vymizí do týdne. Po ošetření je třeba se vyhnou slunění nejméně na dobu 6 týdnů a po té používat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Kontraindikace

Ošetření IPL je kontraindikováno u pacientů:

 • s cukrovkou,
 • plicní embolii,
 • vysokým krevním tlakem,
 • infarktem myokardu,
 • kardiostimulátorem nebo jiným kovovým implantátem,
 • žilní trombózou,
 • epilepsii,
 • u  žen v graviditě,
 • u osob s infekčním onemocněním kůže jako je např. herpes simplex nebo pásový opar,
 • u osob, u kterých se někdy objevila vyrážka v souvislosti ze světelným zářením nebo které se intenzivně slunili těsně před zákrokem.
 • ošetření by neměli absolvovat lidé užívající léky na ředění krve, nebo léky jenž způsobují přecitlivělost na světlo.
 • IPL není vhodné ani u pacientů s tetováním nebo mikropigmentací.
Trvalá epilace (IPL)Cena
Mezi obočím250 Kč
Horní ret350 Kč
Horní ret - balíček 6ti ošetření1680 Kč
Brada400 Kč
Brada - balíček 6ti ošetření1920 Kč
Podpaží - balíček 6ti ošetření2880 Kč
Podpaží - AKCE balíček 6ti ošetření pouze v měsících září až listopad2394 Kč
Předloktí1400 Kč
Paže1400 Kč
Celé paže2400 Kč
Hřbet  rukou800 Kč
Lýtka1600 Kč
Lýtka - balíček 4 ošetření5400 Kč
Celé nohy3400 Kč
Záda – horní nebo dolní část1900 Kč
Celá záda a ramena3800 Kč
Pruh na břiše800 Kč
Celé břicho3100 Kč
Prsa celá2800 Kč
Třísla bikiny line900 Kč
Třísla bikiny line - balíček 6ti ošetření4590 Kč
Intimní partie – brasil1500 Kč
Intimní partie - brasil balíček 6ti ošetření7650 Kč