Dibi LIFT PERFECTION

Profesionální ošetření – okamžitý lifting s dlouhotrvajícím účinkem- již po prvním účinku se kožní struktura postižená vráskami vyhladila až o 51%.

V sortimentu kosmetiky značky „DIBI“ jde o první eudermické přípravky (tj. přípravky s příznivými účinky na pleť) s vysokým liftingovým efektem. Obsažené kosmetické látky účinně pronikají do jader buněk, přímo k pleťovým defektům. Přípravky této řady neobyčejně příznivě působí na pokožku obličeje, oblast očních kontur, krku a dekoltu.  Novinka, díky níž je pleť okamžitě a dlouhodobě vyhlazenější a díky níž se obnovují přirozené liftingové vlastnosti pokožky.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BIOLOGICKY AKTIVNÍ SLOŽKY
Model-Lift™
Stimuluje přirozenou schopnost kolagenových vláken zpevňovat (stahovat) pokožku, má liftingový účinek na pleťové tkáně.
Model-Fix™ 
Upevňuje podpůrná kožní vlákna ke struktuře škáry (dermis, tj. prostřední vrstvy kůže). Obsahuje NUTRIPEPTIDY, speciální di-peptidy a tri-peptidy odvozené od růžových proteinů, které aktivují syntézu kolagenu III a VII a fibronektinu , které pracují na UKOTVENÍ vláken v dermis.
PRO OKAMŽITĚ TONIZOVANOU A ODOLNĚJŠÍ PLEŤ
Receptive™ 
Účinně proniká přímo do místa pleťového defektu. Bohaté na oligosacharidy, jsou schopny reorganizovat a regulovat syntézu buněčných receptorů, které přenášejí informace z vnějšku dovnitř buňky.
BUŇKY SE STÁVAJÍ VÍCE KOMUNIKATIVNÍ.

lift perfection