Dibi HYDRA SYSTÉM

Normální a smíšená pleť nemá zvláštní problémy. Může vykazovat v různých částech obličeje rozdíl v mazových sekrecích. Nejproblémovější místo je střed obličeje tzv. T zóna. Účinné látky semínka z tropické rostliny voandzeia podzemní, z čeledi bobovitých, původem z Nigérie. Hydratuje do hloubky, podporuje vnitřní hydratační mechanismy pokožky, posiluje přirozenou ochrannou bariéru na povrchu pokožky a redukuje transepidermální ztrátu vody.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BIOLOGICKY AKTIVNÍ SLOŽKY
HydraFil™ – aktivní látka rostlinného původu, která se získává technologickým postupem ze semínek tropické rostliny voandzeia podzemní (lat. Voandzeia Subterranea), z čeledi bobovitých, původem z Nigérie. Účinky přípravku se projevují na mnoha úrovních: hydratuje do hloubky, podporuje vnitřní hydratační mechanismy pokožky, posiluje přirozenou ochrannou bariéru na povrchu pokožky a redukuje transepidermální ztrátu vody (TEWL).
Imperata cylindrica – složka extrahovaná z kořene rostliny téhož názvu (lalang válcovitý, lat. Imperata cylindrica); vyrovnává obsah soli v buňce a poté, vzhledem k tzv. osmotickému efektu, zachycuje a udržuje vodu v epidermálních vrstvách, a to s dlouhodobým rehydratačním účinkem.
Kolagen – v naprosto čisté podobě; neobyčejně účinný hydratační prostředek, díky němuž je pokožka svěží a jemná.
Kyselina hyaluronová – substance získaná derivací prostřednictvím biotechnologického procesu; pro molekuly kyseliny hyaluronové je příznačná schopnost udržovat větší množství vody ve tkáních pokožky.

hydra system