Dibi AGE PERFECTION

Kosmetické ošetření, které přináší celkové anti-aging vyhlazení a rozjasnění. Pro pleť, která hledá omlazení, uvolnění, rozjasnění a sjednocení pleti s okamžitým viditelným účinkem. Minimalizuje vrásky, poskytuje lesk a jas. Snižuje skvrny a vyrovnává pleť. Opraví všechny nedostatky typické pro zralou pleť se známkami stárnutí, s rozšířenými póry a nerovnoměrným zbarvením.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BIOLOGICKY AKTIVNÍ SLOŽKY
CELLULAR CAPITAL – prevence
Komplexní multifunkční molekula, která stimuluje přirozené obranné mechanismy epidermálních kmenových buněk, a to díky inovovanému peptidu uloženému v nosiči poslední generace.
AGE KOMPLEX – výkonnost
Globální anti-aging komplex proti škodlivým účinkům chrono, chromo a foto stárnutí působící na extra celulární matrix, kolagen a změnu barvy pleti a přeměňuje ji na hladkou, mladistvou a zářící.

MATRIX SYNTHESIS
Přírodní peptide
Symbióza 6ti hlavních “tvůrců” pokožky.

CHROMO STRATEGY
Chromofory jsou barevné molekuly. Kolagen, hemoglobin a melanin jsou chromofory odpovědné za barvu pleti. Jak stárneme, melanin a hemoglobin se zvyšuje, kolagen snižuje. Výtažky z Rabdosia rubescens a Siegesbeckia orientalis působí na chromofory pokožky, čímž snižuje melanin a hemoglobin a zvyšuje syntézu kolagenu.

age perfection1

age perfencton